Een luxe polo die je tijdens je werk beschermt tegen schadelijke UV straling. Een ademende en vochtregulerende mix van 50% Cooldry en 50% polyester zorgt voor extra comfort tijdens het werken onder hoge temperaturen. Door het gebruik van polyester in de mix houdt het poloshirt tevens lang zijn pasvorm. De 180grs birdseye geweven stof geeft het polo shirt een nette uitstraling en de kleur blijft lang fris dankzij de UV-werende eigenschappen. Volg altijd de wasvoorschriften, dan zal dit poloshirt het langst mooi blijven.
Beschikbaar in 3 kleuruitvoeringen. Denk ook eens aan een stijlvolle personalisering van het kledingstuk d.m.v. een borduring of bedrukking in ons atelier (niet inbegrepen). De witte uitvoering is ideaal voor sublimatie bedrukking.
Onze website is door een SSL-certificaat beveiligd. Deze site maakt gebruik van cookies om analyses te kunnen uitvoeren en persoonlijke inhoud te kunnen weergeven. Door verder te bladeren op deze site, gaat u akkoord met dit gebruik. Wilt u meer weten over cookies en ons privacybeleid klik dan op de button 'MEER LEZEN'.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.